TELEFONAS
(8-658)90 000
Mes padarysime viską,
kad jūsų skola būtų išieškota

UAB Turtuvos grupė / APIE SKOLAS

Reaguojant į vis didėjantį gyventojų ir verslo skolų portfelį, skolininkų emigraciją, piktybišką skolininkų neatsiskaitymą su kreditoriais 2013 metais buvo įkurta Turtuvos grupė IĮ.

Augant įmonės klientų ir partnerių skaičiui, bei siekiant patenkinti visų klientų lūkesčius 2014 metais Turtuvos grupė IĮ buvo pertvarkyta į UAB Turtuvos grupė.

UAB Turtuvos grupė būstinė įsikūrusi Kaune. UAB Turtuvos grupė tai teisinių paslaugų, skolų išieškojimo ir administravimo bendrovė, kurioje dirba ilgametę patirtį skolų išieškojimo ir teisinių paslaugų srityse turintys kvalifikuoti darbuotojai.

UAB Turtuvos grupė atsakingai žiūri į klientų aptarnavimo kokybę, formuojame ilgalaikius, pagarba ir abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius. Mes dedame visas pastangas siekdami geriausio rezultato efektyviai išieškoti susidariusius įsiskolinimus. Siekiant maksimalaus rezultato taikome efektyviausias kompleksines priemones skolai išieškoti.

Mes nenuolaidžiaujame piktybiškai neatsiskaitantiems su kreditoriais skolininkams!

Skolų išieškojimą ir administravimą vykdome visoje Lietuvoje ir 34 kitose šalyse.

UAB Turtuvos grupė yra pasirašiusi daugiau kaip 30 bendradarbiavimo sutarčių su teisininkais, advokatais visoje Lietuvoje.

Mes džiaugiamės, kad mūsų partnerių skaičius auga. Mūsų šūkis nelik skolingas!

Siekiant efektyvaus ir greito skolų išieškojimo, administravimo UAB Turtuvos grupė bendradarbiauja su antstoliais, Creditinfo Lietuva, kitomis valstybės įstaigomis, organizacijomis.

Jei vykdant savo veiklą nustatome galimus įstatymų, teisės aktų pažeidimus, apie tai pranešame Valstybinei mokesčių inspekcijai prie LR Finansų ministerijos, LR Darbo inspekcijai, ikiteisminio tyrimo įstaigoms, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai prie LR vidaus reikalų ministerijos bei kitoms valstybės įstaigoms, kurios savo kompetencijos ribose atlieka tyrimus ar kitus būtinus procesinius veiksmus.

Lietuvoje yra nemažai teisės aktų, kurie turi užtikrinti greitą, sklandų skolos išieškojimą, tačiau, kad skola būtų greitai ir sklandžiai išieškota, turi bendradarbiauti visos susijusios įstaigos. Jei kuri iš tų įstaigų vangiai atlieka savo funkcijas ar tiesiog nesistengia bendradarbiauti, to pasekoje skolos išieškojimas užtrunka ar tampa visai neįmanomu, todėl mūsų bendrovė kontroliuoja, kad visi veiksmai būtų atlikti laiku ir tinkamai, kad skolininkas neturėtų galimybės vilkinti skolos grąžinimo.

Mes siekiame, kad skola būtų išieškota kuo efektyviau per kuo trumpesnį laiką, todėl savo klientus atstovaujame visose valstybės įstaigose, organizacijose.

Dažnai skolininkai piktybiškai vengia grąžinti skolas ar atsiskaityti už suteiktas, prekes. Tokiems piktybiškai neatsiskaitantiems skolininkams suvaldyti yra daug priemonių numatytų LR CPK, kuriomis mūsų bendrovė be dvejonių naudojasi.

Pvz. situacija Nr. 1.

Teismo sprendimu yra priteistos nepilnamečių vaikų išlaikymui piniginės lėšos (alimentai), tačiau atsakovas(ė) piktybiškai vengia mokėti vaikų išlaikymui išmokas, neturi oficialaus darbo, pajamų, turto, dirba nelegaliai ir pan. Tokiu atveju kreipiamasi į Vaikų fondą ir kas mėnesį Vaikų fondas moka už atsakovą ir esant tokioms aplinkybėms galima kreiptis į ikiteisminio tyrimo įstaigą, kad atsakovo atžvilgiu būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 164 str. Vengimas išlaikyti vaiką.

 

Tokiu atveju atsakovas įsidarbina ar imasi kitų aktyvių veiksmų įsiskolinimui padengti, kad išvengtų dar griežtesnių sankcijų ir pasekmių.

 

Pvz. situacija Nr. 2.

Jums neatsiskaito už paslaugas, prekes fizinis ar juridinis asmuo. Jei skolininkas piktybiškai vengia atsiskaityti su kreditoriumi, tokiu atveju paruošiami dokumentai ir kreipiamasi į ikiteisminio tyrimo įstaigą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 186 str. tada skolininkas, norėdamas išvengti dar didesnių sankcijų ir pasekmių privalo spręsti skolos grąžinimo klausimus.

 

Pvz. situacija Nr. 3.

Nesąžiningas skolininkas piktybiškai vengia atsiskaityti su kreditoriumi, dirba nelegaliai, turtą įgyja kitų asmenų vardu ir pan.

LR CPK numato, kad skola gali būti išieškoma iš turto esančio pas trečiuosius asmenis. Suprantama tai užtrunka, reikia įrodyti tam tikras aplinkybes, tačiau bendradarbiaujant su įvairiomis valstybės įstaigomis galiausiai skolininkui nelieka galimybės vilkinti skolos grąžinimo.

 

Jei skolininkas nereaguoja į mūsų pranešimą atsiskaityti su kreditoriumi, praėjus pranešime nurodytam atsiskaitymo terminui, skolininko duomenis perduodame Creditinfo Lietuva, kurie yra įtraukiami į SAIS jungtinę skolininkų duomenų rinkmeną, kurioje duomenys tvarkomi mokumo vertinimo bei įsiskolinimo valdymo tikslu. Lietuvoje veikiantys bankai, telekomunikacijų, lizingo bendrovės bei kitos finansinės institucijos, taip pat kitos įmonės, kurių veikla susijusi su skolinimu, kreditavimu ar kitokios formos mokėjimo atidėjimu, turi teisėtą mokumo vertinimo bei įsiskolinimo valdymo tikslą, o tuo pačiu ir teisėtą interesą susipažinti su SAIS duomenimis. Taigi Creditinfo Lietuva visą informaciją apie skolininką ir skolininko skolą turi teisę perduoti minėtoms šalims, o tai gali įtakoti skolininko kreditingumą.

 

Mes esame atkaklūs ir labai principingai reaguojame į kiekvieną skolą, nes skola tai mūsų klientų pinigai!