TELEFONAS
(8-658)90 000
Mes padarysime viską,
kad jūsų skola būtų išieškota

DARBO UŽMOKESČIO IŠIEŠKOJIMAS

Kartais atsitinka taip, kad darbdavys neatsiskaito su darbuotojais. Taip nutinka dėl įvairių priežasčių, štai dvi pagrindinės priežastys kodėl darbdavys laiku neatsiskaito su darbuotoju. Nesąžiningas darbdavys piktybiškai vengia atsiskaityti su darbuotoju arba kita priežastis, pasunkėjo darbdavio finansinė padėtis, ko pasekoje darbuotojams laiku neišmokami atlyginimai.

Darbuotojui susigrąžinti darbo užmokestį ir kitas su tuo susijusias išmokas nėra sudėtinga, nes LR Darbo kodekso nuostatos ir kiti teisės aktai užtikrina, kad būtų apsaugoti teisėti darbuotojų interesai.

Mes greitai ir efektyviai padėsime Jums susigrąžinti darbo užmokestį ir kitas su tuo susijusias išmokas.

Mūsų teisininkai parengs ir pateiks visus reikiamus dokumentus LR Darbo ginčų komisijai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kad būtų priimtas sprendimas išieškoti iš darbdavio darbo užmokestį ir kitas su tuo susijusias išmokas, delspinigius. Jei LR Darbo ginčų komisijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sprendimo darbdavys nevykdo ir nėra turto, iš kurio būtų galima išieškoti pinigines lėšas, mūsų teisininkai paruoš ir pateiks dokumentus teismui dėl juridinio asmens bankroto bylos iškėlimo. Tokiu atveju darbuotojai pinigus atgaus iš garantinio fondo.

 

Garantinis fondas yra pinigų fondas, iš kurio skiriamos lėšos garantinio fondo įstatyme ir jo įgyvendinamuosiuose teisės aktuose nustatyto dydžio išmokoms bankrutuojančių ar bankrutavusių įmonių darbuotojams, nutraukusiems darbo santykius su šiomis įmonėmis, taip pat darbuotojams, kurie tęsia darbo santykius su bankrutuojančia įmone, kai įmonė jiems yra įsiskolinusi.

 

Teikiamos paslaugos darbo užmokesčiui išieškoti:

  • Dokumentų parengimas ir pateikimas LR Darbo ginčų komisijai prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos;

  • Klientų atstovavimas LR Darbo ginčų komisijoje prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, teismuose, kitose įstaigose, institucijose;

  • Dokumentų parengimas ir pateikimas Garantiniam fondui;

  • Derybos su darbdaviu, konsultacijos;

  • Įvairios kitos paslaugos pagal kliento poreikius.

Mes visus veiksmus atliekame kuo trumpesniais terminais, nes suprantame, kad darbuotojui susigrąžinti darbo užmokestį ir su tuo susijusias išmokas reikia kuo skubiau, kad asmuo galėtų apmokėti sąskaitas, ieškotis kito darbo, vykdyti kitus savo finansinius įsipareigojimus.

 

Darbo užmokesčiui išieškoti paslaugų mokestis yra minimalus, kuris suderinamas su kiekvienu klientu individualiai.