TELEFONAS
(8-658)90 000
Mes padarysime viską,
kad jūsų skola būtų išieškota

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

Skolų išieškojimo procedūra yra sudėtingas ir painus procesas reikalaujantis ne tik kantrybės, bet ir teisinių bei kitų specifinių žinių.

Jei sudarysite sutartį su mūsų bendrove tai mes garantuojame greitą, efektyvų skolos išieškojimą. Net piktybiškai neatsiskaitantiems skolininkams neleisime išsisukti!

Norint pasirašyti sutartį su mūsų bendrove Jums užtenka pateikti mums skolą patvirtinančius dokumentus: skolos raštai, sutartys, sąskaitos-faktūros, vekseliai, teismo vykdomieji raštai, teismo įsakymai, notarų išduoti vykdomieji įrašai ir pan.

Mes atliekame skolos išieškojimo analizę – nustatome skolininkų turtą, mokumo būklę, nemokėjimo priežastis, skolininko faktinę gyvenamąją vietą, galimybes grąžinti skolą ir pan.

Įvertinę surinktą informaciją nustatome skolos išieškojimo galimybes, terminus ir pasiūlysime Jums greičiausią, efektyviausią kompleksinį planą skolai išieškoti.

 

Tiesiog mes pasirūpinsime, kad skola būtų išieškota greitai ir efektyviai!

 

Ikiteisminis skolų išieškojimas

 

Ikiteisminis skolų išieškojimas leidžia susigrąžinti skolą ir paspartinti sąskaitų apmokėjimą bei užkirsti kelia skolų augimui ir beviltiškų skolų susidarymui.

 

Šis skolos išieškojimo būdas yra pigiausias ir žinoma greičiausias atgauti pinigines lėšas iš skolininko išvengiant papildomų išlaidų.

 

Įsiskolinimai išieškomi pasirašius įsiskolinimų administravimo sutartį.

 

Ikiteisminis skolų išieškojimas įvertinus skolininko mokumo būklę ir kitus faktorius, turinčius įtakos skolos grąžinimui vyksta derybomis su skolininkais, suderinami skolos grąžinimo terminai. Kad skola būtų grąžinta per kuo trumpesnį laiką, skolininkams sudarome individualius atsiskaitymų grafikus bei taikome alternatyvius, kompleksinius skolos išieškojimo būdus, siekiame mažiausiomis sąnaudomis susigrąžinti pinigines lėšas iš skolininkų.

 

Kiekvienas atvejis ir pati skola yra unikalūs, todėl atsižvelgus į konkrečios skolos dydį, senumą, problemiškumą, skolininko finansinę padėtį, mūsų teisininkai Jums pasiūlys palankiausias sąlygas skolai išieškoti. Išieškojus skolą ir susigražinę pinigus tik tada turėsite sumokėti mūsų bendrovei sutartą procentą nuo išieškotos sumos.

 

Įsiskolinimų išieškojimo paslaugų mokestis yra minimalus, kuris suderinamas su kiekvienu klientu individualiai.

 

Teisminis skolos išieškojimas

 

Būna, kad nepavyksta skolą išieškoti ikiteismine tvarka dėl įvairių priežasčių, ginčo tarp kreditoriaus ir skolininko, įrodymų trūkumo, finansinio įsipareigojimo termino praleidimo, netinkamai parengtų skolos dokumentų, ginčijamas skolos faktas, suma, aplinkybės ir pan. Žinoma ir tuo atveju jei skolininkas piktybiškai vengia atsiskaityti su kreditoriumi.

Tokiais atvejais siūlome pradėti teisminę skolos išieškojimo procedūrą.

 

Teisminis skolos išieškojimas vyksta kai nepavyksta skolos išieškoti ikiteisminiu būdu. Mūsų teisininkai paruošia visus reikiamus procesinius dokumentus teismui ar kitoms Valstybės įstaigoms, institucijoms.

Jūsų prašymu mūsų bendrovės advokatai Jūs atstovaus teismuose ar kitose Valstybės įstaigose, institucijose.

 

Teisminio įsiskolinimų išieškojimo paslaugų mokestis yra minimalus, kuris suderinamas su kiekvienu klientu individualiai.

 

Poteisminis skolų išieškojimas

 

Mūsų bendrovė vykdo ilgalaikį poteisminį skolų išieškojimą, kontroliuoja kaip skolininkas laikosi mokėjimo grafiko, kaip paskirstomos išieškotos lėšos. Teikiame rekomendacijas dėl vykdymo veiksmų.

Jei reikia pateikiame vykdomuosius dokumentus tinkamos teritorijos antstoliams vykdyti bei kontroliuojame jų veiksmus.

 

Poteisminio įsiskolinimų išieškojimo paslaugų mokestis yra minimalus, kuris suderinamas su kiekvienu klientu individualiai.

 

Skolų išieškojimas užsienyje

 

Mūsų bendrovė su partneriais vykdo ikiteisminį ir poteisminį skolų išieškojimą 34 šalyse.

 

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą labai daug piliečių emigruoja i kitas valstybes dirbti, mokytis ir pan., bei pamiršta Lietuvoje likusius savo finansinius įsipareigojimus, skolas.

Jei skolininkas gyvena, dirba kitoje valstybėje, tai skolos susigrąžinimas gali užtrukti .

Jei kreipsitės į antstolį, kad skola būtų išieškota, tai gali būti taip, kad eilę metų antstolis negalės tos skolos išieškoti ir Jūs neatgausite pinigų, nes antstolis siūs raginimus skolininkui Lietuvoje nurodytu adresu ir jei raginimai grįš antstoliui neįteikti, tai išieškotojo prašymu antstolis gali skelbti skolininko paiešką per policiją. Kai po keleto mėnesių policija nustatytų skolininko gyvenamąją vietą kitoje valstybėje, tada antstolis vėl skolininkui siūs raginimus į kitą valstybę nurodytu adresu. Jei skolininkas geranoriškai nenorės grąžinti Jums skolos, tai Jums gali tekti dar eilę metų laukti kada susigrąžinsite savo pinigus iš skolininko. Dažnai pasitaiko, kad skolininkas gyvena, dirba kitoje valstybėje ir piktybiškai vengia atsiskaityti su kreditoriais, mokėti išlaikymą vaikams ir pan.

Tokiu atveju mūsų teisininkai per kuo trumpesnį laiką parengs reikiamus dokumentus, kad būtų gautas Europos vykdomasis raštas, kurį pateiksime tos šalies, kurioje gyvena, dirba skolininkas institucijai, kad toje šalyje, kur gyvena, dirba skolininkas iš jo būtų išieškomos piniginės lėšos ir sugrąžinamos Jums. Tokia procedūra neužtrunka ilgai ir leidžia nepatiriant didelių išlaidų, susigrąžinti skolą iš skolininko, nepriklausomai kurioje valstybėje jis gyvena, dirba.

 

Priešteisminio ir poteisminio skolų išieškojimo iš užsienyje gyvenančių skolininkų, paslaugų mokestis yra minimalus, kuris suderinamas su kiekvienu klientu individualiai.